clear

تنظیمات قالب

         
به کانال تلگرام ما بپیوندید
near_me

پکیج جامع آموزش نصب و اجرای شبکه توزیع برق

محصولی که پیش روی شماست حاصل چندین ماه تصویر برداری و انجام پروسه های خاص خود می باشد که برای اولین بار در ایران انجام شده است .در تهیه این محصول از تجارب کارشناسان و مهندسین و همچنین چندین شرکت پیمان کاری بزرگ برق استفاده شده است...

خرید محصول +

فیلم آموزش جامع S7 و PLC S5

در این فیلم آموزشی که بیش از 10 ساعت می باشد سعی شده است plc از تمام ابعاد مورد بررسی قرار گیرد ، در فیلم های مشابه تنها آموزش های مربوط به نرم افزار ارائه می گردد اما در این بسته آموزشی علاوه بر آموزش کامل نرم افزار های plc s7 وplc s5 و برنامه نویسی آنها به بخش سخت افزار ...

خرید محصول +

 

اولين كنفرانس تخصصى حفاظت و كنترل سيستمهاى قدرت

  • روش جدید برای هماهنگی رله های جریان زیاد به کمک الگوریتم ژنتیک

چکیده:

رله های اضافه جریان برای حفاظت سیستمهای انتقال شعاعی و حلقوی و همچنین سیستمهای توزیع بطور گسترده مورد استفاده قرار می یگرند . هماهنگی این رله ها دارای مشکلاتی می باشد . هماهنگی بهینه رله های اضافه جریان از روشهای برنامه ریزی خطی مانند سیمپلکس ، سیمپلکس دوگان استفاده می کند . روش دیگر برای هماهنگی بهینه استفاده از روشهای هوش مصنوعی مانند الگوریتم ژنتیک قوی برای این کار استفاده شده است . تابع هدف طوری اصلاح شده که مشکلاتی مانند عدم هماهنگی و گسسته یا پیوسته بودن تابع هدف را حل کرده است . این روش بر روی یک شبکه نمونه تست شده و نتایج آن بوضوح نشان می دهد که روش جدید کارا ، دقیق ،‌جامع و بهینه تر از روشهای قبلی می باشد .

حجم: 854 kB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 10
نوع فایل: pdf
  • تأثیر نرخ نمونه برداری در الگوریتم های محاسبه امپدانس در رله های دیستانس دیجیتال

چکیده:

محاسبه امپدانس در رله های دیستانس دیجیتال ، با توجه به امکانات میکروپروسسوری که برای محاسبات فراهم شده است ،‌به روشهای مختلفی انجام میگیرد . یکی از پارامترهای خیلی مهم در این محاسبات ، نرخ نمونه برداری در یک سیکل می باشد .در این مقاله به بررسی تاثیر نرخ نمونه برداری در الگوریتم های محاسبه امپدانس در رله های دیستانس دیجیتالی در حفاظت شبکه های قدرت پرداخته شده است. به گونه ای که در این مقاله الگوریتمهای مهمی چون فوریه تمام سیکل ، فوریه نیم سیکل ، مان موریسون ، حداقل مربعات ،‌حداقل مربعات با حذف مقدار DC و پرودار 70 برای محاسبه امپدانس در نرم افزار PSCAD طراحی و پیاده سازی شده اند و تاثیر نرخ نمونه برداری در محاسبه امپدانس برای هر یک از این روشها بررسی شده است و بهترین حالات نمونه برداری برای هر یک از روشها با استفاده از شبیه سازی بدست آمده است .

حجم: 1.18 MB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 14
نوع فایل: pdf
  • فرورزونانس در نیروگاه های برق بادی و اثر آن در تخریب برقگیرها

چکیده:

عامل اصلی ایجاد فرورزونانس اشباع هسته مغناطیسی است . وقوع پدیده فرورزونانس در نیروگاه بادی بدلیل وجود کابل زیرزمینی با خاصیت خازنی به همراه ترانسفورماتور با هسته اشباع پذیر و همچنین وجود حفاظت های تکفاز مانند فیوز می باشد . در این مقاله ضمن توصیف پدیده فرورزونانس به بررسی اثر طول کابل در وقوع پدیده پرداخته و با توجه به تحلیل مدار فرورزونانس به ارائه راهکاری برای طراحی مناسب جهت حفاظت نیروگاه بادی در هنگام بروز فرورزونانس در اثر قطع تکفاز و یا دوفاز ، پرداخته شده است . نتایج به دست آمده بر اساس پارامترهای نیروگاه بادی منجیل بوده و شبیه سازی در محیط Matlab می باشد .

حجم: 1 MB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 8
نوع فایل: pdf
  • تشخیص محل خطا در خطوط EHV بر اساس شبکه عصبی Fuzzy ARTmap

چکیده:

در شبکه های انتقال تعیین محل خطا از اهمیت خاصی برخوردار است ، در این راستا روشهای گوناگونی مورد بررسی قرار گرفته اند که هر کدام در جهت بهبود روشهای پیشین گام نهاده اند ، در این مقاله نیز سعی شده است محل وقوع خطا در شبکه های انتقال با استفاده از شبکه های عصبی کارآمد Fuzzy ARTmap که دارای ویژگی های مطلوب می باشد ، تعیین گردد . در شبیه سازی خط انتقال از مقادیر ولتاژ و جریان خط انتقالی که در آن خطا اتفاق افتاده است ، به همراه مولفه های اصلی دامنه آن استفاده شده است . نتایج بدست آمده توسط الگو های مورد آزمون که شبکه آموزش ندیده است با الگوهای آموزش دیده شده مقایسه گردیده است و بیانگر تعیین دقیق تر محل خطا خواهد بود .

حجم: 892 kB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 8
نوع فایل: pdf
  • تشخیص عیوب ابتدایی ترانسفورماتورهای قدرت با استفاده از سیستم هوشمند

چکیده:

تجزیه و تحلیل گازهای محلول در روغن ترانسفورماتورهای قدرت با استفاده از گازکروماتوگرافی (GC) اطلاعات مهمی در مورد وضعیت عیوب اولیه ترانسفورماتورهای در حال بهره برداری در اختیار بهره برداری قرار می دهد و ما را قادر خواهد ساخت تا قبل از وارد آمدن خسارت سنگین بتوان نسبت به رفع عیب اقدام نمود . در این مقاله سیستم هوشمند ترکیبی و بهینه با استفاده از گاز کروماتوگرافی روغن (GC) به منظور افزایش دقت و داشتن قابلیت اطمینان بالا جهت تشخیص عیوب ابتدایی ترانسفورماتورها پیشنهاد شده است.

حجم: 1 MB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 9
نوع فایل: pdf

ما 75 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 1

 

پکیج جامع آموزش مهندسی برق با بیش از 20 ساعت فیلم آموزش فارسی

خرید محصول +

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 2

 

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 2 با بیش از 15 ساعت فیلم آموزش فارسی

 خرید محصول + 

نظرات شما

mojtaba
سلام لطفا برامنم نرم افزارو ايميل كنيد
دانلود نرم افزار محاسبات سیم پ... ادامه مطلب
مدیریت
درود
تشکر از شما
توجه داشته باشید با کم کردن حجم ، کیفیت نیز کم خواهد شد .
با این وجود این کار ا...
فیلم آموزش کات اوت فیوز ادامه مطلب
پشتیبانی
با سلام
این فایل مربوط به انجمن سایت بوده است که در حال حاظر غیر فعال می باشد.
شاهین

لینکش خر...
سیگنال چیست؟ ادامه مطلب
شاهین
لینکش خرابه
سیگنال چیست؟ ادامه مطلب
خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از آخرین مطالب و محصولات منتشر شده باخبر شوید
با کلیک بروی +1 از ما حمایت کنید