clear

تنظیمات قالب

         
به کانال تلگرام ما بپیوندید
near_me

پکیج جامع آموزش نصب و اجرای شبکه توزیع برق

محصولی که پیش روی شماست حاصل چندین ماه تصویر برداری و انجام پروسه های خاص خود می باشد که برای اولین بار در ایران انجام شده است .در تهیه این محصول از تجارب کارشناسان و مهندسین و همچنین چندین شرکت پیمان کاری بزرگ برق استفاده شده است...

خرید محصول +

فیلم آموزش جامع S7 و PLC S5

در این فیلم آموزشی که بیش از 10 ساعت می باشد سعی شده است plc از تمام ابعاد مورد بررسی قرار گیرد ، در فیلم های مشابه تنها آموزش های مربوط به نرم افزار ارائه می گردد اما در این بسته آموزشی علاوه بر آموزش کامل نرم افزار های plc s7 وplc s5 و برنامه نویسی آنها به بخش سخت افزار ...

خرید محصول +

 

بیست و دومین کنفرانس بین المللی برق

چکیده:

در اين مقاله ضمن شرح روشهاي تشخيص آلودگي سيم پيچ هاي انتهايي و شل بودن سيم بندي استاتور به وسيله اندازه گيري on-line تخليه جزئي، به بررسي يك تجربه عملي بر روي موتور آب تغذيه 3rl22 واحد 3 نيروگاه نكا پرداخته شده است.طي اندازه گيري هاي متناوب (هر 2 ماه يك بار) از به بعد الگوهاي مربوط به از بين رفتن17/8/84 تاريخ رنگ نيمه هادي و شل بودن سيم بندي و همچنين آلودگي سيم پيچ هاي انتهايي و تخليه بين فازي مشاهده شد. در نهايت در تعميرات اساسي دور هاي واحد 3 در آبان ماه 1385 و با دمونتاژ كردن اين موتور و خارج كردن رتور، رخداد اين عيوب به اثبات رسيد.


دانلود - Download Link
حجم: 907.63 KB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 10
نوع فایل: pdf

 

 

چكيده:

يكي از خطاهاي مكانيكي كه به طور مكرر در ترانسفورماتورهاي قدرت اتفاق مي افتد، تغيير فاصله بين بشقاب ها مي باشد. از آنجايي كه تحليل و بررسي تابع تبديل به عنوان روشي كارآمد جهت تشخيص چنين خطاهايي مطرح است، ارائه معياري مناسب جهت مقايسه توابع تبديل ضروري به نظر مي رسد. در اين مقاله ضمن بررسي توابع تبديل بدست آمده از نتايج آزمايشگاهي، مقادير مربوط به توابع وزني محاسبه شده است. در تحقيق صورت گرفته با تكيه بر مقادير توابع وزني و نظم تغييرات آنها، توانايي روش پيشنهادي جهت تشخيص محل و ميزان تغيير فاصله بين بشقاب ها نشان داده شده است.


دانلود - Download Link
حجم: 248.3 KB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 7
نوع فایل: pdf

 

چكيده:

يكي از روشهاي بسيار موثر براي تعيين كيفيت و خواص الكتريكي مواد و سيستم هاي عايقي مورد استفاده در ماشين هاي الكتريكي بدست آوردن پاسخ دي الكتريك آن مواد در حوزه زمان و فركانس و تحليل داده هاي ارزشمند حاصل از آن مي باشد. در اين مقاله پس از بررسي رفتار عايقي تحت يك ميدان الكتريكي دائم DCروش اندازه گيري جريان پلاريزاسيون 1 و جريان ديپلاريزاسيون 2 بيان مي شود. پس از بدست آوردن پاسخ دي الكتريك در حوزه زمان رابطه اي ساده براي تبديل حوزه زمان به فركانس معرفي مي شود. در انتها نتايج و تحليل تست ژنراتور واحد 3 نيروگاه قم كه در پژوهشگاه نيرو انجام شده است ارائه خواهد شد.


دانلود - Download Link
حجم: 571.78 KB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 9
نوع فایل: pdf

 

 

چكيده:

در اين مقاله سعي شده است با بهبود كنترل كننده بار- فركانس و پياده سازي يك روش جديد مقدار انحراف فركانس در حين حالت ديناميكي كاهش يابد. روش جديد بكار گرفته شده مبتني بر حداقل سازي مجموع مربعات زمان نشست و اوج پاسخ پله انحراف فركانس به ازاي تغييرات بار با استفاده از الگوريتم ژنتيك مي باشد. كنترل كننده مذكور براي يك سيستم قدرت دو ناحيه اي غير متمركز طراحي شده است. شبيه سازي هاي انجام گرفته بر روي سيستم قدرت دو ناحيه اي نشان دهنده بهبود پارامترهاي سيستم همچون زمان نشست و اوج پاسخ پله مي باشد.


دانلود - Download Link
حجم: 314.95 KB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 9
نوع فایل: pdf

 

 

چكيده:

امروزه با توجه به كاربرد و اهميت فراوان سيستم هاي درايو بدون سنسور، طراحي سيستم هاي هوشمند و دقيق در اين زمينه مورد بحث و تحقيق بسياري از محققين مي باشد . در اين مقاله از يك فيلتر د يجيتال تطبيقي فازي استفاده شده كه اين فيلترمولفة توليد كنندة گشتاور جريان استاتور را مورد آناليز قرار مي دهد و تخمين سرعت به روش حلقه باز را بهبود مي بخشد . در اين روش ، سرعتهاي محاسبه شده با روش حالت دائم و حلقه باز بهبود يافته با توجه به شرايط كاري موتور وزن دهي مي شود و سپس با كمك روش ميانگين گير وزني فازي ، از دو مقدار تخميني ميانگين گرفته مي شود و مقدار نهايي سرعت به صورت بهينه تخمين زده مي شود . در اين طرح از دو سيستم فازي به طور همزمان براي تخمين سرعت بهره گرفته مي شود . مراحل طراحي و شبيه سازي تخمين گر سرعت بر روي يك سيستم كنترل برداري با جهت يابي شار رتور در محيط SIMULINK/MATLAB مورد مطالعه و بررسي قرار گرفته است.

 

 

دانلود - Download Link
حجم: 342.31 KB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 9
نوع فایل: pdf

 

 

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 1

 

پکیج جامع آموزش مهندسی برق با بیش از 20 ساعت فیلم آموزش فارسی

خرید محصول +

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 2

 

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 2 با بیش از 15 ساعت فیلم آموزش فارسی

 خرید محصول + 

نظرات شما

mojtaba
سلام لطفا برامنم نرم افزارو ايميل كنيد
دانلود نرم افزار محاسبات سیم پ... ادامه مطلب
مدیریت
درود
تشکر از شما
توجه داشته باشید با کم کردن حجم ، کیفیت نیز کم خواهد شد .
با این وجود این کار ا...
فیلم آموزش کات اوت فیوز ادامه مطلب
پشتیبانی
با سلام
این فایل مربوط به انجمن سایت بوده است که در حال حاظر غیر فعال می باشد.
شاهین

لینکش خر...
سیگنال چیست؟ ادامه مطلب
شاهین
لینکش خرابه
سیگنال چیست؟ ادامه مطلب
خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از آخرین مطالب و محصولات منتشر شده باخبر شوید
با کلیک بروی +1 از ما حمایت کنید