clear

تنظیمات قالب

         
به کانال تلگرام ما بپیوندید
near_me

پکیج جامع آموزش نصب و اجرای شبکه توزیع برق

محصولی که پیش روی شماست حاصل چندین ماه تصویر برداری و انجام پروسه های خاص خود می باشد که برای اولین بار در ایران انجام شده است .در تهیه این محصول از تجارب کارشناسان و مهندسین و همچنین چندین شرکت پیمان کاری بزرگ برق استفاده شده است...

خرید محصول +

فیلم آموزش جامع S7 و PLC S5

در این فیلم آموزشی که بیش از 10 ساعت می باشد سعی شده است plc از تمام ابعاد مورد بررسی قرار گیرد ، در فیلم های مشابه تنها آموزش های مربوط به نرم افزار ارائه می گردد اما در این بسته آموزشی علاوه بر آموزش کامل نرم افزار های plc s7 وplc s5 و برنامه نویسی آنها به بخش سخت افزار ...

خرید محصول +

 

معاوضه فایل

سیستم معاوضه فایل

با استفاده از این قابلیت می توانید فایلی برای ما ارسال کنید و فایل درخواستی خود را تا پایان همان روز در ایمیل خود دریافت کنید.

جهت ورود به صفحه معاوضه فایل اینجا کلیک کنید

پروژه کارشناسی

امروزه جهت بهره برداری ازچاهای نفت وتداوم سرویس استخراج وهمچنین کنترل چاه های نفت و اطلاع از حوادث و رویدادهای سر چاه ها لازم به استفاده از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی میباشد.

افزایش تقاضای مصرف الکتریکی ، نیاز به انتقال توان از خطوط دارد که برای مصرف  پائین تری طراحی شده و مورد استفاده قرار گرفته اند . لیکن محدودیت گرمائی این خطوط بویژه برای سیستم هایی که محل های تولید و مصرف آنها دور ازهم بوده و انتقال توان توسط خطوط ارتباط ضعیف صورت می گیرد ،  همچنین برای شبکه های گسترده ای که ارتباط دهی شبکه های کوچکتر آن توسط چنین خطوط انتقالی انجام می گیرد ، باعث بروز ناپایداری های گذرا و دینامیکی می شود و از بین بردن این مشکل ضروری می نماید .

با پیدایش سیستم های قدرت بزرگ به هم پیوسته ، برخی مسائل دینامیکی جدید برای این سیستم ها ایجاد شده است ، که برای نمونه می توان به نوسانات فرکانس پایین سیستم های قدرت بزرگ به هم پیوسته تا نوسانات پیچشی زیر سنکرون توربین ها در نیروگاههای بخاری با خطوط انتقال جبران شده با خازن سری و مسائل دیگری از این دست اشاره کرد. وظیفه مهندسان هنگام مواجهه با مسائل جدید ، پیشنهاد ابزارهای تحلیلی و پیشرفته برای حل آن مسائل است و وقتی آن ابزار در اختیارشان گذاشته شود ، آنها باید با آن ابزار با چندین روش مسئله را حل کرده تا به راه حل ها و جواب های بهتر و اقتصادی تری برسند.


پیدایش سیستم های قدرت بزرگ به هم پیوسته همزمان با پیشرفت کامپیوتر های دیجیتال و تئوری های کنترل مدرن بوده است و این دو موضوع به مثابه دو چرخ یک درشکه با همدیگر پیشرفت نموده اند. روش های محاسباتی و کنترلی جدید علاوه بر کمک در تحلیل و کنترل سیستم های قدرت الکتریکی ، امروزه کاربرد های دیگری از جمله در پروژه های فضایی و سیستم های اقتصادی دارند.

هدف از توسعه سیستم های قدرت بزرگ به هم پیوسته ، تولید و انتقال انرژی اقتصادی تر و با اطمینان تر است. از مزایای اقتصادی سیستم های قدرت به هم پیوسته می توان به کاهش چشمگیر ذخیره چرخان اشاره کرد. ذخیره چرخان یا ظرفیت تولید رزرو ، برای استفاده در زمان اضطراری و در حین تعمیر و نگهداری است. برای مثال در چند دهه قبل ذخیره چرخان نیروگاهها بیش 25 درصد کل ظرفیت تولید را به خود اختصاص می داد، ولی در سیستم های قدرت الکتریکی به هم پیوسته جدید این ذخیره در حد ناچیزی می باشد. هرچه اتصالات یک ناحیه به نواحی دیگر بیشتر باشد، قابلیت انتقال توان از یک ناحیه به نواحی دیگر از طریق سیستم قدرت بالاتر می رود و قابلیت اطمینان سیستم به هم پیوسته بهبود می یابد. ولی در عین حال افزایش اتصالات سیستم را از نظر پایداری آسیب پذیرتر می سازد. زیرا در این شرایط پیچیدگی اتصالات بیشتر بوده و ذخیره چرخان نواحی نیز بدلیل بهره برداری اقتصادی تر به شدت پایین است.

(بدون منابع)

 

 

 

حجم: 2.28 MB
رمز: www.power2.ir
تعداد صفحات: 95

نوع فایل:pdf

 

مجموعه وسیع و متنوعی از تعاریف و مفاهیم برای تجارت الكترونیك وجود دارد كه موضوعات، كاربردها و مدل های گوناگونی را در بر می‏گیرد‏‏. در گونه‏ای از این موارد، سعی شده تا تعاریف عامی ارائه شود و در موارد دیگر، به نوع فعالیت، امكانات ارتباطی و تجهیزات مورد استفاده، محدوده سازمانی فعالیت‌ها وزیرساختارها توجه شده است.«کِلارک» هر نوع مبادله اطلاعات مربوط با امور تجاری از طریق ابزارالكترونیكی، حتی تلفن و فاكس را تجارت الکترونیک می‌داند.

در يك تقسيم بندي مي توان پستها را به دو دسته تقسيم نمود :1ـ پست افزاينده:پست افزاينده كه پست نيروگاهي مي باشد درجنب نيروگاه قرار مي‌گيرد و ولتاژ را تا حد مورد نياز جهت انتقال افزايش مي دهد.2ـ پست كاهنده:ساير پستهاي ديگر (همة پست ها بغير از پست نيروگاهي) پست كاهنده مي باشند . پست كاهنده وظيفة كاهش ولتاژ تا حد مورد نظر را برعهده دارد.

ما 54 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 1

 

پکیج جامع آموزش مهندسی برق با بیش از 20 ساعت فیلم آموزش فارسی

خرید محصول +

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 2

 

پکیج جامع آموزش مهندسی برق 2 با بیش از 15 ساعت فیلم آموزش فارسی

 خرید محصول + 

نظرات شما

mojtaba
سلام لطفا برامنم نرم افزارو ايميل كنيد
دانلود نرم افزار محاسبات سیم پ... ادامه مطلب
مدیریت
درود
تشکر از شما
توجه داشته باشید با کم کردن حجم ، کیفیت نیز کم خواهد شد .
با این وجود این کار ا...
فیلم آموزش کات اوت فیوز ادامه مطلب
پشتیبانی
با سلام
این فایل مربوط به انجمن سایت بوده است که در حال حاظر غیر فعال می باشد.
شاهین

لینکش خر...
سیگنال چیست؟ ادامه مطلب
شاهین
لینکش خرابه
سیگنال چیست؟ ادامه مطلب
خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از آخرین مطالب و محصولات منتشر شده باخبر شوید
با کلیک بروی +1 از ما حمایت کنید