ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار
شنبه, 02 بهمن 1395

استقرار سامانه نظارت مکانیزه بر اجرای طرح‌های توزیع برق فارس

مدیردفتر مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از استقرار سامانه نظارت مکانیزه اجرای طرح‌ها در این شرکت خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدمحمدعلی زاهد علوی" با اعلام این خبر گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اقدام به طراحی و راه‌اندازی سامانه نظارت مکانیزه‌ای با قابلیت نظارت آنلاین بر اجرای طرح‌ها در محدوده گسترده جغرافیایی تحت مدیریت خود با ترکیب سامانه‌های GIS محور، استفاده از ویژگی‌های نرم افزاراندرویدی، استفاده از امکانات گوشی تلفن هوشمند و تبلت کرده است.
وی ادامه داد: این سامانه با نرم افزارهای مشترکین، مهندسی، کنترل پروژه، مالی، انبارداری که پیش از این به‌صورت جزیره‌ای عمل می‌نموده‌اند ارتباط برقرار کرده و نسبت به دریافت و ارسال اطلاعات بین هر کدام از نرم افزارها متناسب با نیاز آن می‌پردازد.
این مقام مسئول، نظارت آنلاین و مکان محور بر انجام طرح‌های در حال اجرا بر روی نقشه‌ها یا مختصات GIS، مشخص شدن برنامه ریزی و زمان بندی دقیق اجرای پروژه برای دستگاه نظارت و پیمانکاران و قابلیت مشخص کردن درصد پیشرفت فیزیکی طرح‌ها و همچنین مشخص شدن زمان انجام دقیق مراحل پروژه قابلیت برقراری ارتباط با نرم افزارهای موجود در بخش‌های مختلف شرکت را از جمله مزایای این سامانه برشمرد و گفت: با استقرار این سامانه امکان ارزیابی عملکرد کمی و کیفی پیمانکاران بر اساس تکمیل فرم‌های نظارتی حین اجرا و نظارت دقیق و رهگیری روند انجام پروژه‌ها توسط مدیران شرکت در قسمت داشبورد مدیریتی امکان پذیر شده است.
علوی یادآور شد: این سامانه همچنین قابلیت برنامه‌ریزی کلی برای اجرای پروژه‌های کلان در سطح استان یا شهرستان‌ها و امکان بررسی عملکرد ناظرین بصورت آنلاین و مکان محور و همچنین بایگانی تمامی پرونده‌ها به صورت الکترونیکی و حذف کاغذ و عدم نیاز به محل بایگانی و در نهایت کاهش هزینه‌ها و کمک به محیط زیست را دارا است.
مدیر دفتر مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در خاتمه تصریح کرد: درآینده نزدیک نیز شرکت نسبت به راه‌اندازی سامانه طراحی مکانیزه اقدام خواهد کرد که در آن کلیه خدمات مهندسی مانند تهیه طرح، انجام محاسبات الکتریکی و مکانیکی، ماژول GIS، تهیه و رزرو دستور کار به صورت مکانیزه، سامانه داشبوردهای مدیریتی و نسخه پیمانکاری در آن پیش‌بینی شده است.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

ما 104 مهمان آنلاین داریم

  1. به پاور2 امتیاز دهید
  1. جدیدترین
  2. محبوبترین
  1. آخرین نظرات
مدیریت
با سلام
ممنون از شما.به زودی اسامی اصلاح خواهد شد.
موفق باشید.
علی
خیلی ممنون از مطالب مفیدتون. اگر امکانش بود که روی لینک هر جلسه مشخص باشه شامل تدریس چه مبحثی از درس...
مدیریت
با سلام,ممنون از شما
لینک ها بررسی شد و مشکلی مشاهده نشد.
پس از دریافت فایل ها با نرم ازفزار winra...
  1. تبلیغات متنی