clear

تنظیمات قالب

         
به کانال تلگرام ما بپیوندید
near_me

پکیج جامع آموزش نصب و اجرای شبکه توزیع برق

محصولی که پیش روی شماست حاصل چندین ماه تصویر برداری و انجام پروسه های خاص خود می باشد که برای اولین بار در ایران انجام شده است .در تهیه این محصول از تجارب کارشناسان و مهندسین و همچنین چندین شرکت پیمان کاری بزرگ برق استفاده شده است تا خروجی آن را پربار تر نماید.این محصول شامل 3 dvd می باشد که در آنها به روش های نصب و اجرای ادوات و یراق های شبکه توزیع به صورت کامل پرداخته شده است و با دو کیفیت hd و معمولی ارائه گردیده است .

    دریافت محصول  +   

ویژه
event
دوشنبه, 29 آذر 1395

بهینه‌سازی پست‌های انتقال و فوق توزیع صنعت برق کشور

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو ; نشست‌های کارگروه "بهینه سازی طرح پست‌های انتقال و فوق توزیع" شرکت‌های برق منطقه ای کشور به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان برگزار شد.
در این نشست مهندس "مقصود زاده‌مهدی" معاون طرح و توسعه برق منطقه ای آذربایجان گزارشی از آخرین وضعیت اجرایی شرکت متبوع خود خصوصاً در بخش اجرایی و توسعه ای را برای حاضرین ارائه داد و با اشاره به اهمیت مأموریت این کارگروه برای صنعت برق، اظهار امیدواری کرد که بحث‌های انجام شده در این کارگروه بتواند از لحاظ فنی، مهندسی در بخش‌های اجرایی طرح‌ها کاملاً مؤثر واقع شود.
وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان و محدودیت‌های مالی در صنعت برق، تصریح کرد: با همفکری و همگرایی در چنین کارگروه‌های فنی، می‌توانیم طرح‌های جدیدی در راستای بهینه سازی پست‌های انتقال و فوق توزیع شاهد باشیم.
همچنین مهندس "رضا رهنورد" مجری توسعه پست‌های فوق توزیع برق آذربایجان در این نشست گفت: هم اکنون این فرصت فراهم شده است تا ضمن به اشتراک‌گذاری تجربیات فنی، با خودارزیابی نقاط ضعف و قوت پروژه‌ها و ارتقای وضعیت موجود با اولویت بخش سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، بتوانیم عامل به آن باشیم و در این راستا تلاش کنیم.
کامل مدیر دفتر مهندسی طرح‌های شرکت برق منطقه ای خراسان که مسئولیت دبیری کارگروه را بر عهده دارد از دیگر سخنرانان جلسه بود.
وی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این کارگروه از بدو تشکیل تا کنون، خاطر نشان کرد که در این نشست بحث‌های مختلفی در زمینه سیستم‌های مختلف کنترل پست حفاظت، بهینه سازی لی‌آوت پست‌ها، بخش LVDC و LVAD انجام می‌گیرد.
پس از سخنان و ارائه گزارش دبیر کارگروه، گزارشاتی پیرامون موضوع‌هایی همچون  بررسی ویژگی‌های تابلوهای 20 کیلوولت، پست‌های GIS، سیستم روشنایی پست‌ها،  جانمایی پست‌های فوق توزیع،  سیستم DCS،  مبحث LVAC و LVDC،  حفاظت و کنترل و جبران سازی راکتیو بررسی شد.
شایان ذکر است در این کارگروه مدیران و کارشناسانی از شرکت‌های برق منطقه ای خراسان، غرب، تهران، آذربایجان، قدس، اصفهان و باختر حضور داشتند.

movie_creation رسانه

  • اولین نظر را شما بدهید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از آخرین مطالب و محصولات منتشر شده باخبر شوید
با کلیک بروی +1 از ما حمایت کنید