ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار
شنبه, 02 بهمن 1395

بهینه‌سازی پست‌های انتقال و فوق توزیع صنعت برق کشور

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو ; نشست‌های کارگروه "بهینه سازی طرح پست‌های انتقال و فوق توزیع" شرکت‌های برق منطقه ای کشور به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان برگزار شد.
در این نشست مهندس "مقصود زاده‌مهدی" معاون طرح و توسعه برق منطقه ای آذربایجان گزارشی از آخرین وضعیت اجرایی شرکت متبوع خود خصوصاً در بخش اجرایی و توسعه ای را برای حاضرین ارائه داد و با اشاره به اهمیت مأموریت این کارگروه برای صنعت برق، اظهار امیدواری کرد که بحث‌های انجام شده در این کارگروه بتواند از لحاظ فنی، مهندسی در بخش‌های اجرایی طرح‌ها کاملاً مؤثر واقع شود.
وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان و محدودیت‌های مالی در صنعت برق، تصریح کرد: با همفکری و همگرایی در چنین کارگروه‌های فنی، می‌توانیم طرح‌های جدیدی در راستای بهینه سازی پست‌های انتقال و فوق توزیع شاهد باشیم.
همچنین مهندس "رضا رهنورد" مجری توسعه پست‌های فوق توزیع برق آذربایجان در این نشست گفت: هم اکنون این فرصت فراهم شده است تا ضمن به اشتراک‌گذاری تجربیات فنی، با خودارزیابی نقاط ضعف و قوت پروژه‌ها و ارتقای وضعیت موجود با اولویت بخش سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، بتوانیم عامل به آن باشیم و در این راستا تلاش کنیم.
کامل مدیر دفتر مهندسی طرح‌های شرکت برق منطقه ای خراسان که مسئولیت دبیری کارگروه را بر عهده دارد از دیگر سخنرانان جلسه بود.
وی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این کارگروه از بدو تشکیل تا کنون، خاطر نشان کرد که در این نشست بحث‌های مختلفی در زمینه سیستم‌های مختلف کنترل پست حفاظت، بهینه سازی لی‌آوت پست‌ها، بخش LVDC و LVAD انجام می‌گیرد.
پس از سخنان و ارائه گزارش دبیر کارگروه، گزارشاتی پیرامون موضوع‌هایی همچون  بررسی ویژگی‌های تابلوهای 20 کیلوولت، پست‌های GIS، سیستم روشنایی پست‌ها،  جانمایی پست‌های فوق توزیع،  سیستم DCS،  مبحث LVAC و LVDC،  حفاظت و کنترل و جبران سازی راکتیو بررسی شد.
شایان ذکر است در این کارگروه مدیران و کارشناسانی از شرکت‌های برق منطقه ای خراسان، غرب، تهران، آذربایجان، قدس، اصفهان و باختر حضور داشتند.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

ما 124 مهمان آنلاین داریم

  1. به پاور2 امتیاز دهید
  1. جدیدترین
  2. محبوبترین
  1. آخرین نظرات
مدیریت
با سلام
ممنون از شما.به زودی اسامی اصلاح خواهد شد.
موفق باشید.
علی
خیلی ممنون از مطالب مفیدتون. اگر امکانش بود که روی لینک هر جلسه مشخص باشه شامل تدریس چه مبحثی از درس...
مدیریت
با سلام,ممنون از شما
لینک ها بررسی شد و مشکلی مشاهده نشد.
پس از دریافت فایل ها با نرم ازفزار winra...
  1. تبلیغات متنی